Wirtualne biuro dla Twojej firmy

Wirtualne biuro jest coraz częściej stosowaną metodą dla wyznaczenia siedzimy firmy. Niesie ze sobą wiele korzyści, które są odczuwalne na kilku płaszczyznach i co najważniejsze jest w pełni legalne. Na jakiej zasadzie działają wirtualne biura?

Wirtualne biura w centrum Warszawy

Biuro wirtualne 

Do legalnej rejestracji działalności musisz posiadać faktyczny adres. W przypadku stacjonarnego biura musimy się liczyć z niekiedy żmudnym poszukiwaniem siedziby oraz kosztami związanymi z zakupem lokalu bądź jego wynajmowaniem. Dodatkowe koszty ponosimy również w przypadku rachunków, potrzebnego wyposażenia oraz personelu. Dla małych firm takie wydatki mogą być zbyt obciążające podobnie jak dla biznes, który działa jedynie w przestrzeni online. 

Rejestracji firmy możesz dokonać dzięki wynajęciu biura wirtualnego. Biuro ma faktyczną lokalizację, która staje się adresem siedziby. Adres możemy umieszczać na wizytówkach, podawać jako dane korespondencyjne oraz rejestrować w urzędzie. To rozwiązanie dla osoby otwierającej swoją jednoosobową działalność gospodarczą oraz dla spółki z ograniczoną odpowiedzialnością.

Pamiętaj, że adres Twojej firmy, nawet jeżeli jest zarejestrowany na wirtualne biuro, będzie przedstawiony publiczne. Warto jest więc wybrać miejsce w prestiżowej lokalizacji. Otrzymany adres możesz utrzymywać przez długi okres co jest niewątpliwym plusem wizerunkowym oraz zaoszczędzeniem wyzwań organizacyjnych.

Biura wirtualne to o wiele niższe koszty

Usługi wirtualnego biura odciążają nas z wielu wcześniej ponoszonych kosztów. Nie musimy martwić się codziennymi opłatami oraz kosztami wynikającymi w funkcjonowania w fizycznym biurze, potrzebą ewentualnych remontów oraz wymian.

Koszt wynajęcia wirtualnego adresu jest o nieporównywalnie mniejszy niż w przypadku płacenia comiesięcznych opłat za lokal stacjonarny. Zaoszczędzone pieniądze możesz przeznaczyć na rozwój, szkolenia własne oraz pracowników bądź inwestycje. 

Takie biuro spotykamy bardzo często razem z pakietem usług, od których zależny jest całkowity koszt wynajęcia. Każda z nich jest dodatkowym odciążeniem, a zamawiając je razem możemy tylko zyskać np. wirtualny sekretariat będący w pakiecie pomoże zaoszczędzić nakładu pracy związanego z ciągłą korespondencją z kontrahentami. 

Wirtualny adres firmy możesz uzyskać bez wychodzenia z domu. Wystarczy w tym celu podpisać umowę poprzez swój profil zaufany. Złożenie wszelkich formalności przebiega w błyskawicznym trybie. 

Z czego składają się wirtualne biura?

Przede wszystkim jest to faktyczny adres jaki otrzymujemy w wirtualnym biurze, który możemy zgłosić do urzędu oraz na który przekierowane są przesyłki oraz poczta. Twoje paczki i listy będą bezpiecznie czekać na odbiór w siedzibie, nie musisz umawiać się na uciążliwe terminy z kurierami. 

Nimi zajmuje się wirtualny sekretariat, który odbiera je, a następnie informuje o nich właściciela firmy oraz powiadamia klientów o dostarczeniu, niekiedy również wysyła do klientów np. skany korespondencji. Usługa może być poszerzona o dodatkowe powiadomienia SMS. Sam zdecydujesz w jakim zakresie potrzebujesz wsparcia. 

Trzecim elementem, który otrzymujemy dzięki usłudze wirtualnego biura są sale spotkań. To faktyczne pomieszczenia pod istniejącym adresem, które są w pełni przystosowane do organizacji meetingów, eventów, konferencji lub rozmów o prace. Charakteryzują się wysokiej jakości wyposażeniem oraz bardzo dobrymi warunkami.

Dzięki salom, nie musisz martwić się okazyjnym wynajmowaniem lokalu. Każda firma w swym działaniu potrzebuje czasem zebrać kadrę w jednym miejscu, w tym celu możesz swobodnie skorzystać z dostępnego miejsca. 

Usługodawca dba o nażywszy poziom pomieszczeń, dzięki czemu spotkania biznesowe lub rozmowy o pracę będą przebiegać w pełni profesjonalnie. Dysponując wirtualnym biurem otrzymujesz aż 5 godzin miesięcznie dostępu do sali spotkań w ramach wykupionego pakietu wynajmu. 

Faktyczne sale potwierdzają również rzeczywiste istnienie biura w razie potrzeby weryfikacji przez różnego rodzaju organy prawne. Kontrole przebiegną bez żadnego problemu, ponieważ przebywające pod adresem osoby udostępnią pomieszczenia. 

Warszawa

Prestiżowy adres wirtualny

Wynajem adresu w centrum Warszawy zwiększa prestiż firmy. Świetnym pomysłem na lokalizację jest wirtualne biuro Jerozolimskie lub wirtualne biuro Warszawa Śródmieście. Stacjonarna siedziba w stolicy to bardzo duże koszta, których poniesienie może być zbyt wymagające dla większej części przedsiębiorstw. Obecnie bardziej opłacalnym rozwiązaniem jest wynajęcie ebiura. 

Decydują się na usługę otrzymujemy w pakiecie stołeczny numer, który sam w sobie bardzo dobrze się reprezentuje i robi wrażenie przy pierwszych kontaktach. 

Wirtualne biuro w Warszawie to też dużo większe możliwości pod kątem nawiązywania biznesowych współpracy. Ze względu na wielkość miasta oraz istnienie różnorodnych firm z całego świata otwierają się dla Twojej firmy większe perspektywy. 

Wybierz wirtualne biuro Warszawa i ciesz się wszystkimi profitami jakie za sobą niesie. Dostępne są lokalizacje w najlepszych dzielnicach. Wejdź na stronę https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/ i dowiedz się więcej o tym, co możesz zyskać dzięki takiej współpracy. 

Artykuł sponsorowany