Ekskluzywny długopis - dlaczego warto w niego zainwestować?

W dzisiejszych czasach, kiedy prym wiodą laptopy, notebooki i smartfony, na których można obecnie robić niemalże wszystko, zdawać by się mogło, że niepotrzebne nam są artykuły piśmiennicze. Nic bardziej mylnego - nadal przecież posługujemy się własnoręcznym podpisem, a jeżeli cenimy sobie na co dzień styl, klasę i elegancję, powinniśmy pomyśleć o zakupie ekskluzywnego długopisu. Dlaczego jeszcze warto zainwestować w ten gadżet?

Ekskluzywny długopis - dla kogo?

Solidny, klasyczny, prosty i funkcjonalny - tymi cechami właśnie powinien charakteryzować się ekskluzywny długopis, którym będziemy posługiwać się na co dzień, zwłaszcza w kontaktach biznesowych. Elegancki długopis podkreśla bowiem wizerunek piszącego, oddaje też w pełni jego gust. Luksusowe artykuły piśmiennicze niemalże od zawsze stanowią doskonały prezent dla bliskiej nam osoby. Ekskluzywny długopis to bardzo dobry pomysł na reklamowy gadżet i upominek wręczany stałym klientom czy zaufanym kontrahentom. Opatrzony dodatkowo logo naszej firmy stanowi doskonałą okazję do tego, by pozytywnie budować jej wizerunek.

Luksusowe produkty zwracają uwagę przede wszystkim swoim wyglądem. Równie ważna jest jednak ich funkcjonalność. Aby wybrany przez nas ekskluzywny długopis mógł spełniać swoją rolę, warto mieć na uwadze kilka niezwykle ważnych czynników. Pamiętaj, aby dobrać długopis do wielkości swoich dłoni -  nie może być on ani za krótki ani za długi. Przed zakupem konkretnego modelu, wypróbuj go w sklepie - sprawdź, w jaki sposób układa się w  Twojej dłoni i czy pisanie nim sprawia Ci przyjemność. Jeżeli zamierzasz nosić długopis w kieszeni lub torebce, postaw na niezwykle funkcjonalne rozwiązanie, jakim jest skuwka - zabezpieczy ona ubranie lub wnętrze Twojej torebki przed niepotrzebnym poplamieniem.

Elegancki długopis potrzebuje jednak również eleganckiej oprawy. W tym przypadku warto zatem postawić na wysokiej jakości, ekskluzywne etui, które będzie doskonale komponować się z wybranym przez nas długopisem, a jednocześnie stanowić dla niego doskonałą ochronę.

etui na długopis

Źródło: pixabay.com

Ekskluzywny długopis - na jakie etui warto postawić?

Masz dość nerwowego potrząsania torebką lub nieustannego szukania długopisu w kieszeniach spodni? Zdarzyło Ci się, że długopis pozostawiony w torbie narobił niepotrzebnego bałaganu wskutek rozlanego tuszu? Postaw na eleganckie etui, który jeszcze bardziej podkreśli Twój profesjonalny wizerunek. Funkcjonalne etui na ekskluzywny długopis pomoże Ci zachować porządek, a dodatkowo będzie stanowić wyraz Twojej klasy i elegancji.

Dobrze dobrane etui to niezwykle modny i stylowy dodatek, który będzie świadczyć o Twoim wyjątkowym guście. W zależności od naszych indywidualnych upodobań, możemy postawić na klasyczne etui wykonane ze skóry naturalnej lub nieco bardziej nowoczesny model w postaci tekstylnego pokrowca. Coraz większą popularnością cieszą się eleganckie etui wykonane z drewna lub nawet metalu.

Najbardziej eleganckie, wytrzymałe i praktyczne okaże się etui skórzane na ekskluzywny długopis. Najczęściej ma ono niezwykle prosty kształt oraz klapkę, którą zamykamy przekładając przez naszyty na etui paseczek. Jeżeli zależy nam na większym i bardziej okazałym modelu etui, możemy postawić na te, przypominające swoim kształtem klasyczne piórniki, które są zapinane najczęściej na suwak.

Wykonane z naturalnej skóry etui na ekskluzywny długopis oferowane jest najczęściej w klasycznych odcieniach takich jak czerń, brąz, beż lub nawet burgund. Jeżeli jednak stawiamy na co dzień na zdecydowanie bardziej oryginalne rozwiązania, możemy sięgnąć po etui w pastelowym lub też bardzo intensywnym odcieniu - takie modele znajdziemy w najnowszych kolekcjach znanych na całym świecie marek takich jak na przykład Valentini.

Wybór zarówno ekskluzywnego długopisu, jak i etui, powinien być podyktowany nie tylko kwestią wizualną, ale również funkcjonalnością. Kupowane przez nas artykuły piśmiennicze powinny być zatem solidne, trwałe i wytrzymałe, a także zapewniać wysoki komfort użytkowania.