Woreczki strunowe – w biurze i w domu

Woreczki strunowe to takie niewielkie akcesorium, a jednak niosące ze sobą sporo możliwości. Na co dzień wykorzystujemy je w domu, a także w biurze. Można w nich przechowywać dowolne elementy, uwzględniając jedynie rozmiar woreczka. Świetnie chronią przed dostępem wilgoci, są szczelnie zamykane i bardzo proste w użyciu. Co możemy dzięki nim przechowywać?

W domu i na czas podróży

Najczęściej spotykamy woreczki strunowe niewielkich rozmiarów, które doskonale nadają się do przechowywania drobnych elementów. Pozwalają uporządkować śrubki, gwoździe, pinezki, spinacze i inne tym podobne artykuły. Najmniejsze produkty mogą swobodnie znaleźć w nich swoje miejsce i nie trzeba będzie więcej zmagać się z zagubionymi wkrętami, podkładkami metalowymi bądź różnorodnymi elementami, które są niezbędne do napraw i w czasie remontu.

Woreczki strunowe przydają się również w podróży. Największy kłopot sprawia nam pakowanie biżuterii. Delikatna, łatwa do uszkodzenia, niewielkich rozmiarów i złożona z kilku elementów. Bywa, że gubi się bigiel bądź odpada oczko z cyrkonii, które chcielibyśmy z powrotem przykleić. Dzięki zastosowaniu woreczków strunowych, panie mogą swobodnie zabierać ze sobą każdą biżuterię, bez ryzyka zagubienia bądź dostania się do wnętrza wilgoci. Tak stworzone produkty sprawdzające się do transportu i przechowywania drobiazgów, znaleźć można w ofercie, jaką posiada producent opakowań Opakowania24.eu.

Z powodzeniem na rynku znajdziemy również torebki zamykane szczelnym zamkiem, o znacznie większych pojemnościach. Trwałość i odporność na działanie wilgoci sprawiają, że tego typu torebki znajdują swoje miejsce także w przemyśle spożywczym.

Właściwości woreczków strunowych

Do wykonania torebek służy zwykle wytrzymała folia LDPE. Mamy do czynienia z torebkami polipropylenowymi, które podlegają recyklingowi. Zastosowany zamek zatrzaskowy to z jednej strony szczelne zamknięcie, z drugiej zaś bardzo proste otwieranie i ponowne zamykanie.

Na rynku znaleźć można woreczki tego typu, które dodatkowo opatrzone są białymi etykietami. To ułatwienie, bowiem można oznaczyć zawartość, jaka zagościła wewnątrz torebki. Innym rozwiązaniem są tak zwane kangurki, gdzie kartkę z informacją lub innymi niezbędnymi danymi, umieszcza się w dodatkowej kieszeni woreczka strunowego.

Szukając sposobu na przechowanie czy przetransportowanie najdrobniejszych i delikatnych artykułów, warto postawić na ten rodzaj opakowania. Lepiej sprawdzający się niż papierowe koperty, które nie wygrają z wilgocią, a do tego nie są szczelne. Woreczki strunowe oferują również możliwość zawieszenia w dowolnym miejscu bądź połączenia ich ze sobą. W biurze, w domu czy w podróży, dobrze jest mieć je pod ręką, by nigdy więcej nie zmagać się z gubieniem drobiazgów.

 

Artykuł sponsorowany